Yrd. Doç. Dr. Süleyman Sungur TEZCAN

Mühendislik Fakültesi > Elektrik - Elektronik Mühendisliği

Elektrostatik Toz Tutucu Dizayn ve Konstrüksiyonu

'06/2002-06 Elektrostatik Toz Tutucu Dizayn ve Konstrüksiyonu' Projesi Kapsamında Elektrostatik Toz Tutucu, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuvarına kazandırılmıştır. Projede araştırmacı olarak çalışıldı.

Yüksek Gerilim Laboratuarına Eğitim Amacıyla Bir Darbe Gerilimi Üretici Generatör ve Ölçüm Sisteminin Kurulması

'06/2003-02 Yüksek Gerilim Laboratuarına Eğitim Amacıyla Bir Darbe Gerilimi Üretici Generatör ve Ölçüm Sisteminin Kurulması' Projesi Kapsamında Darbe Gerilimi Üretici Generatör ve Ölçüm Sistemi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuvarına kazandırılmıştır. Projede Araştırmacı olarak çalışıldı.

Yüksek Gerilim Kısmi Deşarj Ölçüm ve Test Sisteminin ve Test Deney Hücresinin Tasarımı ve Uygulanması

'06/2003-19 Yüksek Gerilim Kısmi Deşarj Ölçüm ve Test Sisteminin ve Test Deney Hücresinin Tasarımı ve Uygulanması' Projesi Kapsamında Yüksek Gerilim Kısmi Deşarj Ölçüm ve Test Sisteminin ve Test Deney Hücresi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuvarına kazandırılmıştır. Projede Araştırmacı olarak çalışıldı.

Yüksek Gerilim Yaşlandırma Test ve Deney Hücresinin Kurulması

\'06/2006-36 Yüksek Gerilim Yaşlandırma Test ve Deney Hücresinin Kurulması (Parafudr, Kablo Başlığı, İzolatör Testleri için)\' Projesi Kapsamında Yüksek Gerilim Yaşlandırma Test ve Deney Hücresi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuvarına kazandırılmıştır. Projede Araştırmacı olarak çalışıldı.